Výklad tarotu je umění, které se nedá naučit, je to něco co v sobě postupně rozvíjíte a otevíráte se své vnitřní moudrosti. Každý člověk má dar vhledu, ale důležité je věřit v sebe a nepochybovat o tom, že tu schopnost máte. Tento dar je pro nás přirozenou součástí každodenního života, jen jsme se naučili ho přestat vnímat a zapomněli jsme na něj.

Večery s Tarotem jsou pro každého, kdo už s kartami trochu pracuje, nebo byl na mém kurzu pro začátečníky, a touží svou schopnost vhledu dále rozvíjet.

Lekce probíhají vždy 1x měsíčně 3 hodiny.

Průběh večera:

 • Výklad karet na daná témata
 • Osobní výklad na téma, která si určíte sami
 • Otázky k výkladům
Témata rok 2019/2020 od září – připravují se termíny

Skupina I.

Září – Podvědomé vzorce chování

Říjen – Rodinné konstelace pomocí obrazů

Listopad – Osobnostní rozbor, typologie pomocí obrazů. Naše možnosti, schopnosti, slabiny.

Prosinec – Náhled do nového roku 2020. Kam míříme, co nám tento rok přináší za výzvy, možnosti. Čemu se máme vyvarovat.

 

Skupina II. začíná od října

Říjen – Vztahy, Rodiná situace. Jak využít práci s obrazy v konstelacích?

Listopad – Práce, úspěch, peníze. Rozbor situace, možnosti a výzvy

Prosinec – Zdravotní stav, fyzické tělo.

Další měsíce budou vypisovány průběžně

Důležité informace:

 • Seminář: Večery s tarotem
 • Cena: 450,- / 3h, 300,- / 2h.
 • Čas: 18:00 – 21:00
 • Termíny: dle výběru ve formuláři
 • Pozvánka ke stažení: Volné večery s tarotem

Místo konání:

Studio Loona,
Křižíkova 67,
Praha 8 – Karlín

VEČERY ON – LINE 

Pomocí aplikace Skype se můžete připojit k výuce v pohodlí svého domova. Nejste tak limitovaní vzdáleností a můžete se procvičovat a dále rozvíjet své schopnosti. Volné večery on-line jsou tématické stejně jako osobní setkávání. Vždy po domluvě.

 

 • Seminář: Volné večery s tarotem ON-LINE
 • Cena: 350,- / 3h, 250,- / 2h.
 • Čas: 19:00 – 22:00 – možnost domluvy od 18h.
 • Termíny: dle domluvy

Přihlášení:

„Velice ráda bych se podělila o svoji zkušenost z kurzu Vykládání karet s lektorkou Janou Černohorskou.

Jen velmi okrajově lze tato zkušenost nazvat kurzem, mnohem více však osobními a velmi zajímavými setkáními. Naučit někoho, jak vykládat karty, je oříšek vskutku tvrdý, neb techniky jsou často mechanicky popsány v přiložených knížečkách, a často tak i (pouze) mechanicky předávány mnohými vyučujícími (dle mých předchozích zkušeností).

Můj prožitek s Janou je tak  konečně radostně jiný. Na těchto setkáních (kurzech) oceňuji celkový přístup, kde dříve, než je vůbec ke kartám přistoupeno, jsou klientovi zvědoměny základní hodnoty, přístupy a techniky, jako např. vědomé zvniťřnění, pokora a určité odsunutí vlastního ega na „druhou kolej“.  To je rozhodně přístup, který v mém případě získává velikou důvěru.

Kromě technických znalostí a poctivého praktikování v rámci mnohých, často osobních témat si velice vážím osobního vkladu lektorky, která se, aby umožnila nahlédnout na jednotlivé úrovně a hloubky tarotu ještě více, nebojí otevřít, nechat tak nahlédnout i do vlastního světa a posdílet tak i svá vlastní aktuální životní témata.  Zároveň dává prostor rozdílným úhlům pohledu v rámci čtení karet, a i když je držena celistvá struktura, nejen, že respektuje, ale naopak i podporuje individuální nacítění každého klienta zvlášť, neboť každý z nás mluví svým osobním jedinečným jazykem. Setkání se tak pro mne stávají velmi cenným stráveným časem, kdy sdílím hlubokou důvěru ostatních účastníků, kteří mi umožňují nahlížet do nejtajnějších koutů svých životů stejně tak, jako já jim, a tak mám možnost ochutnávat sílu tarotového výkladu v, pro mne témeř posvátném, prostředí přítomného okamžiku. 

Za vytvoření tohoto důvěrného prostoru a atmosféry včetně předávaných praktických dovedností lektorce Janě Černohorské velice děkuji.“

Soňa Šťastná

 

Registrační formulář - Volné večery s tarotem

8 + 14 =