„Nesnažte se být výjimeční, buďte opravdový!“

Koučink cestou advaity zenu

Advaity koučink je pro mne cesta k vnitřní svobodě. Slovo Advaita znamená „konečná pravda a tedy také poznání kým doopravdy jsem, bez rolí, které jsem si ve svém životě osvojila. Používám techniky sebe-koučinku, které učím klienty používat v každodenní praxi. Svými otázkami je vybízím k zamyšlení se nad svým životem a uvědomění si svých zažitých vzorových mechanismů, díky kterým se většinou točí v kruhu. Klienti pak mohou vnímat svou realitu z širších úhlů pohledu, tak aby oni sami pochopili svou životní mapu, kterou si vytvořili za celý svůj život.

Co přináší do života advaita?

 • Sebe-lásku
 • Vnitřní klid
 • Tvořivost
 • Stabilitu
 • Sebe-důvěru
 • Dokonalé spojení těla, mysli a ducha

Pro koho je advaity koučink?

Pro každého, kdo hledá hlubší poznání sebe sama a svého života. Jak mohu najít lásku a celistvost?

 • Pochopíte, jak funguje vaše mysl, a naučíte se, jak jí správně použít, aby byla vaším tvořivým pomocníkem, ne protivníkem.
 • Naučíte se, jak být vnímavější ke svému tělu.
 • Technika, jak uvolnit emoce, tak aby nezraňovaly vaše okolí.
 • Uvědomíte si podle jakých vzorců a názorů se řídí váš dosavadní život.
 • Svůj život se naučíte vědomě žít a tvořit.

 

 

Co nabízím


Individuální koučink

 • Osobní setkání 1 300 Kč / 90 minut

Semináře osobního rozvoje

 • Bližší informace zde

Jak můžeme změnit svůj osud?

 

„Zasej myšlenku a sklidíš čin. 
Zasej čin a sklidíš zvyk. 
Zasej zvyk a sklidíš charakter. 
Zasej charakter a sklidíš osud“.

(Dalailama)

Velké téma, které dělí společnost na ty, kteří si myslí, že osud nelze změnit a ty, kteří věří, že osud si tvoříme sami. Náš osud je přímo závislý na tom jak se chováme, na našich charakterových vlastnostech, názorech a přesvědčení. Proto na svých sezeních podporuji klienty k převzetí odpovědnost za svůj život, neboť být si plně vědom sám sebe je cestou k naplněnému a spokojenému životu. Ze své pohodlnosti přenecháváme odpovědnost za svůj život jiným lidem, bohu, či osudu a to nám brání žít svůj život svobodně. Při těchto sezeních jsem pro klienty průvodcem jejich osobní životní mapy a pomáhám jim tak zorientovat se sami v sobě.

 

 • Proč se dostávám do situací, které se v mém životě stále opakují ?
 • Jak se mohu naučit tvořit svou realitu a co k tomu potřebuji?
 • Jak se mohu stát sebevědomější, získat úctu ostatních a cítit větší rovnováhu ve svém životě?
 • Jaký je smysl mého života a jak mohu dosáhnout svých cílů?

Jana díky svojí rozšířené intuici, pochopením tématu do opravdové hloubky, nezůstává nikdy jen na suchém povrchu. Neposílá Vás domů s poučkou ze strany 65 té a té knihy, ne. Ona Vás nacítí, naslouchá Vám, zachytí to nejdůležitější a pak s Vámi pracuje, trpělivě, krůček po krůčku. Nehledá viníky, hledá řešení – které se dozajista ukrývá ve Vás. Tím, že jí nespoutávají dogmata, je otevřená a plynoucí.

Spolupůsobením její a Vaší síly se postupně stanete otevření a plynoucí. S radostí si všimnete, že z Vás opadá strach z neznámého a necháte se vést. Nejdříve jí a posléze sami sebou, svou vnitřní silou a přirozenou intuicí. Koučink pod jejím vedením mohu všem vřele doporučit. Děkuju, Jani.

Kristýna (Office manager)

„Jana je jako kouč velice empatická. Při koučinku mi dává prostor k zamyšlení a naslouchá mi. Ve všech směrech cítím její podporu a její pozitivní a konstruktivní přístup. Nenechá mě zamotat se v několika tématech najednou, citlivě mě nasměruje, abych měla pozitivní výsledek, který se pak v mém životě projeví.

Cítím se po koučinku obohacená o uvědomění a mám dobrý pocit z celé naší spolupráce. Janin mentorský výklad je pro mne srozumitelný a cítím v něm pravdivost.“

Lenka K. (Fyzioterapeutka)

„Konzultace s Janou mě vždy posunou mílovými kroky vpřed. Vždy spolehlivě vystihne podstatu věci a vyzdvihne témata a informace, která jsou pro můj momentální posun nejpodstatnější a nejefektivnější.

Natalie (podnikatelka a zakladatelka projektu www.prozitkovejezdeni.cz)

 

 

„K Janě mě přivedly synchronicity života, hned od prvního okamžiku jsem cítila, že tato žena mi má co předat. Jsem žena, která ale má ráda své jisté, přestože cítím, potřebuji i vědět. Poslední dny jsem se cítila na křižovatce života, opět :-). Někdy pocit, že je vše správně a krásně to plyne, střídá pocit, že vyletím z kůže nebo se zblázním. Chtěla jsem pod to, nebo za to, nahlédnout, něco s tím udělat…. před tím člověk neuteče. V tom přišla Jana, jako na zavolanou. Ještě jsem se na ni, pro klid mé mysli, zeptala našich společných přátel, milého páru. Ona i on jednoznačně doporučili, Luciínými slovy: ,,Jana je moudrá bytost v mladém těle”. Moje cítění bylo potvrzeno, šla jsem a je to opravdu nádherný a potřebný zážitek.

Část karetní mi prostřednictvím Jany zopověděla a ukázala moje životní témata. Nic nevěděla, vše neuvěřitelně sedělo, zapadalo, přišlo spousta nutných a ulevujících uvědomění. Jana to cítí, prostě ví… Po té dechové cvičení, které opravdu otevírá srdce a nejen to. Při různých sezeních se mi hodně otevírala minulost. S Janou poprvé jsem viděla a prožila budoucnost, nekonečně mnoho možností, ale co je zásadní, tu podstatu, tu esenci, takový můj pevný ground, který když neopustím, je v podstatě jedno jakou z těch cest se vidám, ta podstata zůstává stejná, krásný, milující. Toto prožít je opravdu neuvěřitelný zážitek, sáhla jsem si na to za a zároveň plně dovnitř…

Strach, úzkost, obava, témata, která provází více méně vědomě či nevědomě celý můj život. Často dělám, že nejsou, vím o nich, pracuji s tím už dlouho. Jana nevím jak, ale jakoby pomohla to o čem vím a na čem tolik pracuji, proměnit, jakoby ta brána, za kterou je to kouzlo života, byla najednou více otevřená a konečně vidím a vnímám odkládání strachu, obav úzkostí a za to jsem obrovsky vděčná… Přichází tím do života spousta radosti, uvolnění,důvěry a nekonečné podpory, konečně!

Vědomě do srdce dýchám stále, protože to prostě pomáhá. Je to takové to, o čem víme a věříme v to, se začne stávat denní realitou, více lásky proudí do života.“

Alžběta (Profesionální fotografka)